Autoservis Doli Tišnov Kontakty Pneuservis Plnění převodovek Opravy motorů CDI Servis klimatizací Servis Úvod
Opravy osobních automobilů
Opravy osobních automobilů
Servis klimatizací
Servis klimatizací a plnění převodovek
Prodej náhradních dílů
Prodej náhradních dílů
Diagnostika automobilů
Diagnostika automobilů

Opravy motorů CDI

Opravy motorů CDI - Autoservis Doli Tišnov Moderní výkonné a úsporné motory MB CDI mají bohužel také svoje bolesti. Některým se dá předejít vhodnou prevencí a údržbou, kterou Vašemu vozu v našem servise nabízíme. Některým poruchám předejít nelze, ale i pro tyto případy máme řešení:
Jedná se většinou o podfukující vstřikovač, který nelze bez použití speciálního zařízení z motoru vyndat. Pro tyto případy jsme vybaveni hydraulickou vytahovací hlavicí s přípravky originál MB.
Po demontáži vstřikovačů je potřeba ošetřit dosedací plochy vstřikovačů v hlavě motoru a použít speciální pasty a nová originálních těsnění a šrouby. Při nedodržení této technologie obyčejně dojde v brzké době k opakování problému.
Opravy motorů CDI - Autoservis Doli Tišnov Dalším problémem bývá výměna žhavicích svíček, kdy dojde k utržení elektrody a následnému uváznutí v hlavě motoru. I pro tyto případy jsme vybaveni speciálním zařízením pro vyndání zbytku žhaviče bez nutnosti demontáže hlavy motoru z vozidla. Je ale důležité, aby se v případě zalomení žhaviče zákazník nepokoušel jakýmkoliv způsobem dostávat zbytek žhaviče sám ven. Hrozí nebezpečí, že už nepůjde aplikovat naše přípravky a oprava se následně prodraží o demontáž, montáž a cenu těsnění hlavy motoru.

Opravy motorů CDI - Autoservis Doli Tišnov

Dále jsme vybaveni zařízením na měření opotřebení dvouhmotnostního setrvačníku.

Autobazar

Prohlédněte si automobily Mercedes Benz, které jsou ihned k odběru v našem areálu.

Autoservis Doli, Tišnov, Autobazar Autoservis Doli, Tišnov, Autobazar Autoservis Doli, Tišnov, Autobazar Autoservis Doli, Tišnov, Autobazar Autoservis Doli, Tišnov, Autobazar Autoservis Doli, Tišnov, Autobazar

Zde nás najdete

Najdete nás v areálu Tišnovského autoklubu. První odbočka za kruhovým objezdem směr Brno ihned do prava.


Zvětšit mapu

Dominika Vahalíková - ekatalog.czAutopůjčovny, autopůjčovna - půjčovna aut, pronájem aut - ekatalog.cz
Mercedes Store

Autoklub Tišnov
Autoklub Tišnov

(c) Autoservis Doli, 2013-2019 Webdesign & kód: Radim Kučera