Opravy motorů

Objednejte se k nám do servisu.

Opravy motorů

Moderní výkonné a úsporné motory MB CDI mají bohužel také svoje bolesti. Některým se dá předejít vhodnou prevencí a údržbou, kterou Vašemu vozu v našem servise nabízíme. Některým poruchám předejít nelze, ale i pro tyto případy máme řešení:
Jedná se většinou o podfukující vstřikovač, který nelze bez použití speciálního zařízení z motoru vyndat. Pro tyto případy jsme vybaveni hydraulickou vytahovací hlavicí s přípravky originál MB.
Po demontáži vstřikovačů je potřeba ošetřit dosedací plochy vstřikovačů v hlavě motoru a použít speciální pasty a nová originálních těsnění a šrouby. Při nedodržení této technologie obyčejně dojde v brzké době k opakování problému.
Dalším problémem bývá výměna žhavicích svíček, kdy dojde k utržení elektrody a následnému uváznutí v hlavě motoru. I pro tyto případy jsme vybaveni speciálním zařízením pro vyndání zbytku žhaviče bez nutnosti demontáže hlavy motoru z vozidla. Je ale důležité, aby se v případě zalomení žhaviče zákazník nepokoušel jakýmkoliv způsobem dostávat zbytek žhaviče sám ven. Hrozí nebezpečí, že už nepůjde aplikovat naše přípravky a oprava se následně prodraží o demontáž, montáž a cenu těsnění hlavy motoru.

Dále jsme vybaveni zařízením na měření opotřebení dvouhmotnostního setrvačníku, zkušebnou vstřikovačů CR BOSCH EPS 118, zkušebním zařízením žhavících svíček.

opravy motorů Cdi

S čím pracujeme

Napište nám

PO – ČT 7:30 – 17:00

Pátek 7.30 – 15:00

Addresa 

 

U střelnice 1729, Tišnov,  Areál autoklubu

Roční záruka na motor s olejem Castrol ZÁRUKA MOTORU CASTROL